Wersja polska Wersja rosyjska
pamal.elblag.pl » strona główna» o firmie

O firmie

Firma P.H.U. "Pamal" powstała w 1992 roku. Od początku działalności zajmujemy się importem
i dystrybucją wysokiej jakości tkanin, firanek oraz dodatków służących do dekoracji okien  i wnętrz.
 
Od kilku lat nasza oferta obejmuje również projektowanie, szycie i dekoracje okien zarówno dla klientów indywidualnych jak również hoteli i restauracji. Klientom proponujemy pomoc w doborze tkanin i sposobów upięcia a projekty realizujemy we własnej pracowni krawieckiej. Wieloletnie doświadczenie w szyciu tkanin pozwala nam sprostać najwyższym wymaganiom stawianym przez klientów.
 
Wszystkie artykuły są zawsze doskonałej jakości, zgodne z najnowszymi światowymi trendami, a gwarantem solidności firmy jest zadowolenie
i zaufanie naszych odbiorców. To właśnie dzięki nim należymy dziś do liderów branży dekoracji okien i wnętrz.
 
Bazując na tkaninach z naszej kolekcji, można uszyć dekoracje zarówno stylowe jak i nowoczesne - zaprojektowane bardziej awangardowo.
 

Wieloletnie doświadczenie w dystrybucji tkanin i akcesoriów to również bardzo sprawny serwis. Błyskawicznie docieramy do każdego klienta indywidualnego, pracowni dekoracyjnych, hoteli, restauracji oraz obiektów użyteczności publicznej.
 
Od 2003 roku wprowadziliśmy system sprzedaży kuponowej firanek i tkanin dekoracyjnych na terenie Polski. Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy.


 


 

pamal.elblag.pl - Projekt, Realizacja (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u